22 Nisan Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın ilk yarışmacısı Berfin Gelin'in evi beğenildi mi? 22 Nisan Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın ilk yarışmacısı Berfin Gelin'in evi beğenildi mi?

2014 yılında 'Tatar Ramazan' dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz eylül ayında Marmaris Bozburun'da nikâh masasına oturan Özge Özpirinçci, aralık ayında kızı Mercan'ı kucağına almıştı.

Şimdilerde, Demet Akbağ, Necip Memili, Metin Akdülger'ın rol aldığı dizide rol alan Özpirinçci, sosyal medya hesabından doğal hallerini sık sık paylaşıyor.

Doğal olmayı sevdiği için beyazlayan saçlarını uzun süre boyatmaya oyuncu, imaj değişikliğine gitti. Ünlü isim, uzun yıllar sonra saçlarının önünü boyattı.

Abartıyı sevmeyen ve her zaman doğallıktan yana olan Özpirinçci, kaşlarını aldırmıyor ve saçlarını boyatmıyordu. Ünlü isim uzun zaman sonra kuralını bozdu, imajını değiştirdi. Saçlarının önünün rengini değiştiren güzel isim, sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kesim Özpirinçci'nin saçlarını çok beğenirken, bir kısım da doğal halinin daha çok yakıştığını savundu.

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Özge Özpirinçci, yeni saçlarıyla verdiği pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Güzel isim, paylaşımına 'Bu saça alışamadım' notunu düştü.

Özge Özpirinçci-5

Kaynak: Milliyet