Başrollerini Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı ve Barış Falay'ın paylaştığı Star TV dizisi 'Ömer', dün akşam 54. bölümüyle final yaptı. Dizinin oyuncuları ve yönetmeni sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla seyircilere veda etti. 

Dizinin yönetmeni Cem Karcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmelerinin yasak olduğunu açıkladı. Karcı, "Niyetimiz ayrıştırmak değil birleştirmekti" dedi.

Esra Dermancıoğlu'ndan Cannes'a giden Türk oyunculara tepki: Ben utandım Esra Dermancıoğlu'ndan Cannes'a giden Türk oyunculara tepki: Ben utandım

"Birilerini rahatsız etti anlattıklarımız"

Karcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam son defa Ömer diyoruz! Sevginin ve dayanışmanın gücüyle çıktık bu yola. Birilerine dokunabilmeyi, hayatlarında farklı bir bakış açısı yaratabilmeyi amaçladık. Birilerini rahatsız etti belli ki anlattıklarımız, 3. bölümden itibaren İstanbul'daki herhangi bir camiye girmemiz yasaklandı. Oysa ki niyetimiz ayrıştırmak değil birleştirmekti. Dinin kutuplaşmayı değil sevgiyle birleştirmeyi esas aldığını anlatabilmekti. Yine de elimizden geleni yaptık. Bunu göze sokmadan usul usul edebiyle anlatabildiğimizi düşünüyorum. Bu zamana kadar yanımızda olan olmayan her izleyicimize teşekkür ederim. Bence de erken bir veda bu evet. Ama yeni hikayelerle sizlerle olmayı heyecanla bekliyorum."

Kaynak: Haber merkezi