​​​​​​​Harun Hayali kimdir? ​​​​​​​Harun Hayali kimdir?

Mehtap Yılmaz kimdir? Mehtap Yılmaz nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mehtap Yılmaz’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mehtap Yılmaz kimdir? Mehtap Yılmaz kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mehtap Yılmaz’nun biyografisini haberimizde derledik…

Mehtap Yılmaz kimdir?

Mehtap Yılmaz 19 Mart 1978'de Rize'de doğdu ancak çocukluğu Artvin'de geçti. Geçimsizlik yüzünden anne ve baba ayrılınca iki kardeş anneye, iki kardeş de babaya verildi. Baba yeniden evlenmeye karar verince de o iki kardeş de annelerinin yanına geldi.

Mehtap'ın müzikle tanışması çok küçük yaşlara dayanıyor. Babası bağlama çalıp şarkı söylermiş.  Mehtap Yılmaz’ın hayatı bir arkadaşıyla birlikte gittiği restoranda değişti. Gittikleri restoranda ısrarlara dayanamayıp şarkı söyledi,  çok beğenilince restoranın sahibinden iş teklifi aldı.  O sıralarda bir yandan liseyi dışarıdan bitirmeye çalışıp bir yandan da sekreterlik yapıyordu.

Aldığı teklifi geri çevirmeyen Mehtap Yılmaz, işten çıkıp restorana gitmeye başladı. Bir klavye eşliğinde şarkı söylemeye başladı.  Daha sonra da Ankara'da gazino ve pavyonlarda çalışmaya başladı. 2008 Popstra’a katılması da yine bir arkadaşı sayesinde oldu. Tüm elemeleri geçen Mehtap Yılmaz, sonunda da yarışmada mücadele etmeye başladı. Sivri dili, güçlü sesi ile kısa sürede de herkesin dikkatini çekti.