Pazartesi akşamları Fox Tv'de seyirci ile buluşan Kızıl Goncalar dizisinin 6. bölümü yayınlandı. Kızıl Goncalar dizisinin 7. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Kızıl Goncalar dizisinin 6. bölümünün 20 Şubat Pazartesi günü yayınlanması bekleniyor. Peki, Kızıl Goncalar dizisinin gelecek bölümünde neler olacak? Detaylar haberimizde...

Kızıl Goncalar dizisinin 6. Bölüm özeti

Suavi ve Levent, Zeynep’i göndermenin önündeki engelleri kaldırmaya çalışırken Levent’le görüşmek isteyen Cüneyd, Suavi’nin hastalığını öğrenir. Cüneyd ve Sadi dergahtakileri yanına alarak sürpriz bir hasta ziyareti yapmaya karar verirler. Bu ziyaret Müyesser’e Levent ve Meryem’le ilgili şüphelerinin peşine düşme fırsatı verecektir.

Öte yandan Can yüzünden başı dertten kurtulmasa da annesinin yokluğuna alışmaya başlayan Mira’yı tam da doğum gününde yeni bir şok beklemektedir.

Gibi’nin 5. sezonu başlıyor Gibi’nin 5. sezonu başlıyor

Zeynep’i kıskanan Feyza ise Cüneyd’i Zeynep’e düşman etmek bir oyuna girişir. Duyduklarıyla sarsılan Cüneyd hesap sormak için Zeynep’in karşısına çıkarken Levent’in tüm çabasına rağmen Müyesser de Meryem’in sırrını öğrenir. Tam kaçış umutlarının yeşerdiği anda köşeye sıkışan Meryem ve Zeynep, artık korkunç bir sonla karşı karşıyadır.

Kaynak: Haber Merkezi