Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışması, 2. sezonuyla hız kesmeden devam ediyor. Peki Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 115. bölümde neler oldu? Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 116. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Sizler için derledik...

Yalı Çapkını 59. bölüm full izle, Yalı Çapkını 60. bölüm fragman izle Yalı Çapkını 59. bölüm full izle, Yalı Çapkını 60. bölüm fragman izle

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 115. bölümde neler oldu?

115. bölümde Gizem, Berke ile konuştu ve Berke'nin onu istemediğini anladığını, bu sebeple Damla ile arasından çekileceğini açıkladı. 

Beyza ise pasta ve tişörtlerle Kaan'a sürpriz yaparak ona tanışma yolu teklif etti. Kaan, bu teklifi kabul etti.

Olaylı galanın ardından yarışmaya geri dönen Oğuzhan, Rümeysa'dan hoşlandığını açıkladı. Oğuzhan, "Dilara ile ayrıldıktan 1 ay sonra Rümeyse ile konuştum, o da sadece arkadaşça bir konuşmaydı. Ama beni anlayan tek kişinin o olduğunu fark ettim, ondan hoşlandım ama bunu söylemedim. Daha sonra çekimlere başladık ve onu canlı bir şekilde görünce ondan hoşlandığımı anladım" diye konuştu. 

Oğuzhan'ın bu açıklamalarına inanmadığını belirten Batuhan, "Bu dediklerine kimseyi inandıramazsın. Keşke buraya hiç geri gelmeseydin" dedi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 116. bölüm tanıtımı