Kalben Sağdıç kimdirKalben Sağdıç nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Kalben Sağdıç kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Kalben Sağdıç kimdir? Kalben Sağdıç kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Kalben Sağdıç’ın biyografisini haberimizde derledik…

Kalben Sağdıç kimdir?

Kalben Sağdıç, 17 Ocak 1986 yılında dünyaya geldi. Hatay İskenderun'lu olan şarkıcı Kalben Sağdıç, müzik ile ilgilenmeye 8 yaşında başladı. Kalben Sağdıç, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2007'de mezun olan şarkıcı Kalben Sağdıç, çeşitli alanlarda çalıştı. Kalben Sağdıç, 2008'de, aynı üniversitenin Grafik Tasarım Bölümünde, Medya ve Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yapmaya başladı ve 2011'de mezun oldu.

Şarkıcı Kalben Sağdıç İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. İstanbul Narkotik polisi tarafından sabah saatlerinde uyuşturucu operasyonu yapıldı. Şarkıcı Kalben Sağdıç da Cihangirdeki evinden gözaltına alınarak Vatan Caddesi'nde bulunan Narkotik Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Pelin Diştaş kimdir? Pelin Diştaş kimdir?

Kaynak: Haber Merkezi