Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Meryem Uzerli, Hülya Avşar'ın YouTube kanalındaki programına konuk oldu. İkilinin sohbetinde, Avşar'ın kullandığı ifadeler sosyal medyada tepki çekti.

Programda, Uzerli'ye neden aşkta başarısız olduğunu soran Avşar'ın, "Hiç evlenmedin değil mi sen? Niye evlenmedin? Neden evlenmediler seninle?" sorusu da eleştirildi. Uzerli ise bu soruya, "Benimle evlenmediler değil. Bazen hayat seni yaşıyor, bazen sen hayatı yaşıyorsun. Bir dönem hayat beni yaşadı. En önemli şey bana göre hataları bilmeyerek yapmak" cevabını verdi.

Program yayınlandıktan sonra açıklama yapan Avşar, şu ifadeleri kullandı:

"Amanın de amanın şu üç dört gündür TT’ler mi olmuşuz, trend videolara mı girmişiz, ekip olarak çok teşekkür ederiz. Sanırım sohbetin altındaki yorumlarında faydası vardır, özellikle sevimsiz olan yorumlar.

Birce Akalay hastanelik oldu Birce Akalay hastanelik oldu

Duyarlılığınızı anlamaya çalışıyorum fakat ben ve konuğum sohbetimizden çok keyif aldık hatta Meryem’e sohbeti önceden gönderip onayını alacak kadar özen gösterdik ve aldığımız teşekkürler doğrultusunda yayına girdik.

Ayrıca sevgili Fatih Altaylı dediğin kadar varmış gerçekten çok güzel, çok tatlı ve çok samimi. Kıskanmadım, aksine bayıldım. Ne tesadüf ki ikimizde sohbetimize onun güzelliğinden bahsederek başlamışız. Tüm yorum sahiplerini çok öpüyorum."

Kaynak: Haber merkezi