Alina Boz kimdir? Alina Boz kimdir?

Hakan Germic’nin hayatı, biyografisi merak ediliyor. Peki, Hakan Germici kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Hakan Germici kimdir? Hakan Germici nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Hakan Germic’nin kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Hakan Germic kimdir aratılıyor. Hakan Germici kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Hakan Germic’nin biyografisini haberimizde derledik…

Germiciler organize suç örgütü lideri Hakan Germici kimdir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Muğla’da düzenlenen ‘Kafes Operasyonu’ kapsamında elebaşılığını Hakan Germici’nin yaptığı ‘Germiciler’ grubu olarak bilinen organize suç örgütünün çökertildiğini duyurdu.

Muğla’da faaliyet gösterdiği tespit edilen elebaşılığını Hakan Germici ve kardeşi Erdem Germici’nin yaptığı Germiciler organize suç örgütüne yönelik Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı ve Jandarma Genel Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde; Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından KAFES Operasyonu düzenlendi.

Organize suç örgütünün internet siteleri ve sosyal medya uygulamaları üzerinden,
Gerçekte sahibi olmadığı araçları sahibiymiş gibi göstererek ilan verdikleri,
Sahte tapu ve kimlikle sahibi olmadıkları evleri sahibiymiş gibi gösterip satmaya çalıştıkları,
Sahte satılık eşya vb. ilanlar vererek 
Nitelikli dolandırıcılık yaptıkları tespit edildi. 

Ayrıca bu suç örgütünün “Silah ticareti” yaptığı ve örgüt elebaşının 31 suçtan kaydının bulunduğu belirlendi.

Operasyon kapsamında sayıda,
Tabancalar,
Sahte tapular,
Dijital materyaller ile
Nakit para ele geçirildi. 

“Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kuran” bu şahıslardan 15’i yakalanarak gözaltına alındı. Aralarında örgütün elebaşının da bulunduğu 10 şahıs tutuklandı. Bu suç örgütü ile ilgili çalışmalar devam ediyor.