Piskopos ne demek? Piskopos anlamı nedir? Piskopos ne demek? Piskopos anlamı nedir?

Yavuz Selim Demirağ kimdir? Yavuz Selim Demirağ nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Yavuz Selim Demirağ’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Yavuz Selim Demirağ kimdir? Yavuz Selim Demirağ kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Yavuz Selim Demirağ’ın biyografisini haberimizde derledik…

Yavuz Selim Demirağ kimdir?

Yavuz Selim Demirağ 15 Ocak 1958 yılında Kayseri’de dünyaya geldi. Annesinin adı Yeter Demirdağ’dır. Yavuz Selim Demirağ aslen Kayserilidir. Yavuz Selim Demirağ eşi Emel Demirdağ olup çocukları bulunmaktadır. Yavuz Selim Demirağ ilk ve ortaöğrenimini Kayseri’de tamamladı. Daha sonra askeri liseler için hazırlandı. 1978 yılında Kuleli Askeri lisesi’ni kazandı. Kuleli Askeri lisesi’ni bitrip mezun oldu. Hemen sonra Kara Harp Okulu’na girdi.

1985 yılında Kara Harp Okulu’ndan çeşitli nedenlerle atıldı. 1985 yılından sonra okul yıllarında yaşadıkları ve çevre gözlemleri onu gazeteci olma yolunda ilham verdi. Daha sonra Gazeteci oldu. Pek çok konuda araştırma yaptı. Yavuz Selim Demirağ Yeniçağ gazetesi yazarıdır. Yavuz Selim Demirağ gazeteci olarak Yeniçağ gazetesinde yazılarını yazmaya devam etmektedir.

Flash TV’de yayınlanan “Fatih Ertürk ile Türkiye Nereye” adlı programa katılan Gazeteci Demirağ, Başkan adayı Turgut Altınok’un hukuk diplomasını 33 günde aldığını öne sürdü.

Kaynak: Haber Merkezi