Kayseri Melikgazi'de 8.170 m² tarla mahkemeden satılıktır (çoklu satış) Kayseri Melikgazi'de 8.170 m² tarla mahkemeden satılıktır (çoklu satış)

Fehmi Karaarslan kimdir? Fehmi Karaarslan nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Fehmi Karaarslan'ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Fehmi Karaarslan kimdir? Fehmi Karaarslan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Fehmi Karaarslan kimdir?

Bahar dizisine 'Can Wallece' katılıyor Bahar dizisine 'Can Wallece' katılıyor

Fehmi Karaarslan kimdir?

Tiyatro oyuncu ve yönetmeni, sinema ve dizi film oyuncusu. 29 Nisan 1981, İstanbul doğumlu. Önce Lyon Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’ne girdi ve burada lisans eğitimini aldı. Ardından ise Lyon Bölge Konservatuarı’nda yine Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nü kazandı ve buradaki eğitimini tamamladı. F.R.A.C.O. – Burlesk Oyunculuk Okulu’ndaki oyunculuk eğitiminin sonrasında Chalon en Champagne – Ulusal Sirk Sanatları Okulu2nda bulunan Clown – Oyunculuk Eğitim Programı’na katılmaya hak kazandı. Paris Devlet Yüksek Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nün sona ermesinin ardından ise Fransa’da pek çok farklı tiyatro oyununda oyuncu olarak yer alarak bu alandaki deneyimini arttırmaya başladı. Lakin kariyerini Fransa’da sürdürmek yerine Türkiye’ye döndü oyunculuk kariyerine burada devam etti.

Fehmi Karaarslan, tiyatro çalışmaları yanı sıra 2008 yılından itibaren Dinle Neyden, Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Siyah Beyaz Aşk, Kirli Sepeti gibi birçok film ve dizide rol aldı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi