Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah, detoks kampına gitti, 4 gündür yemek yemediğini söyledi.

KM Mutfak'ta 'Yavuz Diye Bir Çocuk' adlı stand up gösterisiyle tanınan 36 yaşındaki komedyen Yavuz Günal ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah, detoks kampına gitmeden önce imajını da değiştirip saçlarını açık sarıya boyamıştı.

İlk günler çok zorlandığını söyleyen Farah Zeynep Abdullah vücudunun alıştığını ve son iki gündür enerjisinin yükseldiğini dile getirdi.

Hande Yener, rektörlüğün yasağına rağmen ODTÜ'de konser verdi Hande Yener, rektörlüğün yasağına rağmen ODTÜ'de konser verdi

Instagram hesabından yayınladığı videoda kamptaki sürecinden bahseden Abdullah "Boyun fıtığım var, tiroidim çalışmıyor, haşimato hastasıyım, beynimde lezyon var" diyerek sevenlerini endişelendirdi.

Kampın ilk günlerinde zorlandığını itiraf eden oyuncu: ‘’4 gündür hiçbir şey çiğnemiyorum. Yemek yemiyorum. Sıvı ile besleniyorum’’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi