ATV'nin sevilen programı Esra Erol'da, hız kesmeden devam ediyor. Hafta içi her gün saat 16.00'da ekranlara gelen programda, ailevi sorunlar masaya yatırılıyor, kayıp kişiler bulunuyor, küsler barıştırılıyor. Seyircilerin favorisi Esra Erol'da, 14 Haziran bölümünde neler oldu?

Esra Erol'da 13 Haziran: Neler yaşandı? Esra Erol'da 13 Haziran 2024 bölümü izle Esra Erol'da 13 Haziran: Neler yaşandı? Esra Erol'da 13 Haziran 2024 bölümü izle

2 yıldır kayıp olan ve öldüğü sanılan İstek Şaşkan bulundu

2 yıldır kayıp olan 2 çocuk annesi İstek Şaşkan'ın ailesi kızlarını aramaya Esra Erol'da programına katılmışlardı. Kaybolmadan 7-8 ay önce İstek'in eşinden boşanmak istediğini ama ona izin vermediklerini söyleyen aile, kızlarının çocuklarını bırakarak kayıplara karıştığını kaydetti.

İstek'in öldürülmüş olabileceğini düşündüğünü belirten abisi Vedat, "Evliliklerinin bitmemesi için çok baskı uyguladık. Hata yaptığımızı düşünüyoruz" dedi. İstek'in annesi İkram ise ağlayarak, "Hata yaptım. Kızımı bulun" dedi.

İstek'in eşiyle problemlerini bilmediğini aktaran Bilen, "Biz böyle şeyleri konuşmazdık. Ama çok ciddi sıkıntılar yaşadıklarını sonradan öğrendik" diye konuştu.

Esra Erol, 2 yıldır kayıp olan İstek'in bulunduğunu açıkladı. Canlı yayına bağlanan İstek, "Çok iyiyim. Annem, yetim çocuklar büyüttü bu yaşa getirdi. Onunla gurur duyuyoruz. Ben de o kadının kızıyım. Abilerimi çok seviyorum. Ben çok küçük yaşta evlendim, geçinemedik. Çocukların büyümesini bekledim. Çocukları büyüttüm sonra çıktım. Buna mecbur kaldım. Şu an bir ailenin yanında çalışıyorum. Ailemi çok özledim" diye konuştu.

Dünya turuna çıkan Rus sosyal medya fenomeni Tatiana, Muğla'da kazada öldü Dünya turuna çıkan Rus sosyal medya fenomeni Tatiana, Muğla'da kazada öldü

"Görümcelerim beni kıskanıyor"

Programa katılan Selma Çilek, "Kayınpederim, kayınvalidem ve görümcelerim beni çekemiyor. 14 yıllık yuvamı yıkıyorlar" demişti. 14 kişi aynı evde yaşadıklarını söyleyen Selma, Mehmet'in çocuklarını ona göstermediğini ve görümcelerinin onu evden attığını iddia etmişti. Mehmet ise Selma'nın çocuklara şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

Selma, "Boşanmak istemiyorum ama son çarem o. Ben çocuklarımla ayrı evde yaşamak istiyorum. Uzlaşamazsak boşanalım, çocuklarımı istiyorum" dedi. Selma'nın eşi Mehmet stüdyoya geldi. Mehmet, "Ben Selma'ya olaylar büyümesin diye 15 gün gidip kafasını dinlemesini söylemiştim" dedi. Selma ise "Mehmet annesinden korkuyor" dedi. Bu iddiayı reddeden Mehmet, "Anneme saygı duyuyorum. İkisi farklı" diye konuştu.

Selma'nın evden atılmadığını belirten Mehmet, "Selma'nın ruhsal problemleri vardı. Ona kafasını dinlemek için gitmesini, benim de o sırada çaresini bulup onu arayacağımı söylemiştim. İlla ki kavga oluyordu. Ama Selma evden atılmadı. Selma'yı yuvamızı kurtarmak için evden uzaklaştırdım" ifadelerini kullandı.

Muhabir: Betül Vural