Elvan Koçak kimdir? Elvan Koçak nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Elvan Koçak'ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Elvan Koçak kimdir? Elvan Koçak kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Elvan Koçak'ın biyografisini haberimizde derledik…

Elvan Koçak kimdir?

Elvan Koçak 1975 yılıdna doğmuştur. Viyana'nın gözde fırıncılarından biri olan Elvan Koçak, 35 yıldır mesleğini başarıyla sürdürmektedir. Ancak hayatında önemli bir dönemeç, Adnan Oktar'a olan bağlılığı nedeniyle gerçekleşmiştir. 11 yıl önce eşi Gülperi Koçak'tan ayrılan Elvan Koçak, bu ayrılığı gerekçe göstererek Oktar'a bağlılığını sorgulamıştır. 

Elvan Koçak'ın Adnan Oktar'a kaptırdığı kızlarının isimleri neler?

Elvan Koçak'ın kızlarının isimleri Şeyma ve Büşra Koçak'tır. İddialara göre, 19 ve 17 yaşlarındaki kızları, Adnan Oktar tarafından alıkonulmuştur. Bu durum üzerine Elvan Koçak, 11 Ocak 2018 tarihinde şikayetçi olmuş ve mahkeme velayeti kendisine vermiştir. Ancak kararın çıktığı gece yaşanan olaylar, durumu daha da karmaşık hale getirmiştir. İddialara göre, Adnan Oktar'ın adamları tarafından Gülperi Koçak ve kızları Büşra ile Şeyma Koçak, apar topar Hollanda'ya kaçırılmıştır.

2018'de başlatılan organize suç örgütüne yönelik davada müşteki sıfatıyla yer alan Elvan Koçak, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelerek sözlü ifade vermek üzere Avusturya'dan seyahat etmiştir.

Sacit Günbey kimdir? Sacit Günbey kimdir?

Bu trajik olay, sadece aile içinde değil, aynı zamanda kamuoyunun da dikkatini çekmiş ve geniş yankı uyandırmıştır. Elvan Koçak'ın çabaları, kızlarının güvenliği ve özgürlüğü için devam etmektedir.