Esra Dermancıoğlu'ndan Cannes'a giden Türk oyunculara tepki: Ben utandım Esra Dermancıoğlu'ndan Cannes'a giden Türk oyunculara tepki: Ben utandım

Oyuncu Eda Ece, 4 Nisan 2024'te kızı Mina İpek'i dünyaya getirdi. Ece, doğumdan sonraki ilk haftalarda uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele ettiğini söyledi.

Çocuğunun babası Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran'da dünyaevine giren Ece, doğum sonrası süreçte yaşadıklarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Kızının odasından bir kare paylaşan ünlü oyuncu, "Beni soracak olursanız doğumdan beri 7/24 minik kuşumlayım. Annelik ne büyük bir şeymiş anladım. Uyku yok, dinlenme yok, sürekli ona en iyi şekilde bakmaya çalışıyorsun yapabildiğin kadar. Aklın, fikrin onda. Dev bir sevgi ve fedakarlık çok acayip" ifadelerini kullandı.

"Bütün saygıyı hak ediyoruz"

Ece, sözlerine şöyle devam etti:

"Ama meğer kızlar neler yaşıyormuş da anne olmadan haberim yokmuş. Hediye alıp alıp gittik. 'Ne çekiyorsunuz, neler yaşıyorsunuz?' dememişiz. Şu an vaktim olmuyor uzun uzun ama anneler sizle konuşacaklarımız var, vay be. Bütün saygıyı hak ediyoruz. Ellerinizden öpüyorum hepimizin."

Kaynak: Haber merkezi