2019 yılının Kasım ayında çekildiği belirtilen bir fotoğraf yeniden gündem oldu. Sosyal medya fenomenlerinin yemek massında çektirdiği fotoğrafta kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin yanı sıra, Tolunay Topal, Kenan Öztürk, Eylül Öztürk, Merve Nur Akyüz, İleyda, Nez Demir, Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit de bulunuyor.

Metin Külünk: Bu üslupla hareket edilirse 1 Nisan sabahı Erdoğan, Beştepe'de rahat oturamaz Metin Külünk: Bu üslupla hareket edilirse 1 Nisan sabahı Erdoğan, Beştepe'de rahat oturamaz

Sofrada bulunan herkes zenginleşti

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre; masadakilerin ortak özellikleri ise birçoğunun Dubai'ye, Gürcistan'a gidip gelmesi ve sonrasında da güzellik merkezi işinde şubeleşmeye giderek zengin olmaları. Masadakilerden İleyda Topal ve Tolunay Topal'ın Dilan Polat'a ait güzellik merkezlerinden birinin şubesini işlettiği öğrenildi.

Topal çiftinin sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflara göre 2018 yılına kadar orta halli bir yaşam sürerken, son zamanlarda ise lüks paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Masada bulunan Merve Nur Akyüz ve Yavuz Selim Korkut çiftinin ortak özellikleri ise Dilan Polat'a ait, Karabük, Sakarya ve İstanbul'da Pendik şubesini işletmeleri. Bu kişilerin de diğerleri gibi 2017 yılından sonra bir anda zenginleştiği tespit edildi.

Masadaki diğer çift Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit ise Dilan Polat'ın Bakırköy ve Kocaeli Gebze'deki şubelerini franchise yöntemiyle aldıkları kaydediliyor. Onlar da 2018'de bir anda servete sahip oldu.