Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü manken Didem SoydanMirgün Cabas'ın programında kendisini aldatan sevgilisinden intikam almak için başka biriyle ilişkiye girdiğini itiraf etti.

21 Şubat Zuhal Topal Yemekteyiz 548. bölüm: Haftanın üçüncü yarışmacısı Menekşe Aydın Hoca’nın menüsü beğenildi mi? 21 Şubat Zuhal Topal Yemekteyiz 548. bölüm: Haftanın üçüncü yarışmacısı Menekşe Aydın Hoca’nın menüsü beğenildi mi?

"Aldatıldığımı fark ettim"

Kendisini aldatan sevgilisinden nasıl intikam aldığından bahseden ünlü manken, şunları söyledi: "İlişkimizin bitmek üzere olan zamanı artık böyle 2 buçuk 3 senenin sonunda. Ben fark ettim ki aldatılıyorum hissettim ve en sonunda da bana bunun teyidi geldi yani geldiği gibi konuşacağım kendisiyle. Kendisinin de bir seti var ama bu kişi oyuncu değil."

"Başkasıyla ilişkiye girerek intikam aldım"

"Eskilerden görüştüğüm bir f..bodyim var ama ilişki esnasında değil, zaten zırt diye arayabileceğiniz biri, onu aradım ve onunla görüştüm hemen o zayıf şeyi yaşattım kendime şimdi olsa yapmam. Kendi kafanda eşitledim durumu. Geldi ve kendisine ben şu anda o kişinin adını söyledim onunla ilişkiye girmekten geliyorum ve seninle de bu ilişkiyi bitirmek istiyorum. Sen bunu da bil, ben şu an birisiyle ilişkiye girdim. Bu ilişki bitmiştir galiba böyle bir intikam aldım. O kişi dondu o kadar büyük bir şok anıydı ki beni aldattığını biliyorum diyerek intikam aldım."