Demet Özdemir, önceki gün Galataport İstanbul Tarihi Paket Postanesi rıhtımında gerçekleşen; iş, sanat ve moda dünyasından birçok ismin katıldığı defilede boy gösterdi.

24 Mayıs Müge Anlı: Oyuncu Demet Özdemir'den tekerlekli sandalye bağışı 24 Mayıs Müge Anlı: Oyuncu Demet Özdemir'den tekerlekli sandalye bağışı

Kırmızı kombiniyle dikkat çeken güzel oyuncu, "Havalar ısındı, renkli giyinmek istedim. Kendi iç enerjimi ve kişiliğimi yansıtmak istedim. Ayakkabıdan ziyade 'pabuç' diyebiliriz. Bayramlık ayakkabısı gibi, tabii revize olmuş hali. Hazırlığım 1-1,5 saat sürdü" dedi.

Tatil planlarından bahseden Özdemir, "Nereye vize çıkarsa durumundayım. Belki Amerika ve İngiltere olabilir, biraz spontane olacak. Ailemle vakit geçirmek istiyorum. Bali'yi de görmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Bir dönem tekne tatiline verdiği ücretle gündem olan ünlü isim, "Dört yıl önceydi o haber. Şu an tekneye binilecek durumda değiliz. Tekne aldığım haberleri çıkmıştı, o da doğru değil. Eskiden fiyatlar daha ucuzdu, şimdi dudak uçuklatıyor" açıklamasını yaptı.

Yoğun tempoda çalışmaktan mutlu olduğunu belirten Demet Özdemir, "Her zaman nasıl buralara geldiğimi düşünüyorum. 12 yıldır ana akımda durmadan çalıştım. Kendimi geliştirmek için tutuşuyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Tek hayalim var; çok başarılı olmak" şeklinde konuştu.

Demet Özdemir-7

Kaynak: Milliyet