Bor nedir, ne için kullanılır? Bor nedir, ne için kullanılır?

Buğra Toplusoy kimdir? Buğra Toplusoy nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Buğra Toplusoy'un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Buğra Toplusoy kimdir? Buğra Toplusoy kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Buğra Toplusoy kimdir?

Buğra Toplusoy kimdir?

Roman Mağazaları'nın sahibi Buğra Toplusoy Roman Mağazalarının (Roman Hazır Giyim A.Ş.) sahibi Turgut Toplusoy'un oğludur. Turgut Toplusoy ikinci evliliğini ise Suzan hanım ile yapmıştır. İlköğretim ve Ortaokul eğitimini İstanbul'da tamamlamış ardından İsviçre'ye giderek College du Leman'dan mezun olmuştur. Daha sonra Boston'da Wentworth İnstitute'de mimari eğitim alan Buğra Toplusoy, şu anda (2013) şirketin İcra Kurulu Başkanı ve Genel Koordinatörüdür.

Buğra Toplusoy baba tarafından aslen, İstanbul, Çekmeköy'lüdür. Dedeleri Balkanlardan göç etmiş ve Çekmeköy'e yerleşmiştir. Babasının babaannesi o yıllarda 60 haneli bir köy olan Çekmeköy'ün ağalığını yapmıştır. Buğra Toplusoy uzun süredir birlikte sevgilisi Ceyda Ateş ile 2018 yılında dünya evine girmiştir. Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy çifti, evlendikten sonra Miami'de yaşamaktadır.

Kaynak: Haber Merkezi