Oyuncu Akın Akınözü'nün annesi hayatını kaybetti Oyuncu Akın Akınözü'nün annesi hayatını kaybetti

Sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan, çete üyeliği ve kara para aklama suçlamaları nedeniyle gözaltına alınarak tutuklanmıştı. Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, konuyla ilgili Show Haber'e konuştu. 

Cezaevinde tutuklu bulunan kızlarının durumuna ilişkin açıklamalar yapan Umut Candan, ''Instagram'da Bahar soytarılık yaptıkça tıklandı, tıklamasalardı. Bahar Candan'ı onlar ortaya çıkardı ve linç ediyorlar şimdi. Bahar gerçek bile değil her şeyi sahte. Soytarılık yaptıklarında tıklamasalardı. Halk istedi o da devam etti'' diye konuştu.

Bahar Candan'ın konuşma tarzına da değinen anne Umut Candan, ''Bazen abarttı, dikkat çekmek için. Zaten bunların hepsi bundan başımıza geliyor. Alt yapıda öyle bir ses var zaten'' dedi.

''Çocuklarım koleje gitmeseydi düşkün olmayacaklardı''

Kızlarını nasıl büyüttüğünden bahseden Umut Candan, ''Koleje gitmeselerdi benim çocuklarım öyle düşkün olmayacaktı. Etraflarında uç zengin kişiler olmayacaktı. Markayı görmeyeceklerdi. Çocukken de ‘muz pahalı yemeyin’ derdim. Biz öyle büyüttük bu çocukları'' ifadelerini kullandı.

''Damadımı çok seviyorum''

Kızı Nihal Candan'ın eşi hakkında da konuşan Umut Candan, ''Dört dörtlük bir Türk erkeği. Suçsuz kapısını da ortada bırakacak bir adam değil. Biz ‘Nasıl bir düğün yapsak’ diye konuşuyorduk. Damadımı çok seviyorum'' şeklinde konuştu.

Umut Candan

Editör: Betül Vural