Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm İzle Full, Ben Bu Cihana Sığmazam 49. Bölüm fragmanı izle Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm İzle Full, Ben Bu Cihana Sığmazam 49. Bölüm fragmanı izle

Sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, telefonla bağlandığı programda kızlarının suçsuz olduğuna dair açıklamalarda bulundu.

 2. Sayfa isimli programda sunucu Gülşen Yüksel ile telefonla konuşan Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, "Kızlarımın hiçbir suçu yoktur" dedi.

''Çok büyük bir hata yapılıyor''

Kızlarının tutuklanmasına isyan eden Umut Candan, "Türk adaletine sonsuz güveniyorum. Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur. En kısa sürede çıkacaklarını biliyorum. Kızlarım neyin içinde olduklarını bile bilmiyorlar. Benim çocuklarım o kadar güvenilir insanlar ki benim evime geldiği zaman dahi dolaptan bir ceviz alacakları zaman ile sorarlar. Hep benden izin alırlar, bana sormadan bir şey yapmazlar. Suçlular dışarda benim kızlarım içerde" diye konuştu.