Hintli milyarderin düğününde sahne alan Rihanna dakikalar içinde servet kazandı Hintli milyarderin düğününde sahne alan Rihanna dakikalar içinde servet kazandı

Şarkıcı Aylin Coşkun, Sinan Akçıl'ın yıllar önce kendisinden 10 bin dolar aldığını ancak şarkı vermediğini söyleyerek Akçıl'a tepki gösterdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın programına konuk olan Aylin Coşkun'a, "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Şarkı için 10 bin dolar vermiştim zamanında yapmadıkları gibi bir de pişkin pişkin dolaşıyorlar" sözleri hatırlatıldı.

Coşkun, konuya ilişkin şunları söyledi:

"İsim vermeyeceğim hepsi arkadaşım. Bunu herkes bilir, bizim piyasada yıllardır şarkı almak 10 bin dolar. Ben o dönem parayı TL'ye çevirerek vermiştim. Karşılığında şarkımı alamadığım için ya şarkımı verin ya da paramı verin diyorum. Söylediğimizde 'Biz öyle bir para almadık' diyorlar. Ya arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım.Şarkımı ya da paramı vermezlerse şahitler huzurunda dava açacağım. Bu dolandırıcılığa girer, ayıptır ya. 5-6 yıldır duruyor o para. Sinan Akçıl benden paramı alıp şarkımı vermedi. Paramın ve şarkının üstüne yattı. O da bir açıklamasında 'Aylin'i üzmüşüm, halledeceğiz' dedi ama bir şey yapmadı."

Kaynak: Haber merkezi