13 Nisan 2024 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var? 13 Nisan 2024 Cumartesi televizyonda neler var? TV yayın akışında neler var?

Suç örgütü lideri Süleyman Alev? Suç örgütü lideri Süleyman Alev nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Suç örgütü lideri Süleyman Alev kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Suç örgütü lideri Süleyman Alev aratılıyor. Suç örgütü lideri Süleyman Alev kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Suç örgütü lideri Süleyman Alev kimdir?

Suç örgütü lideri Süleyman Alev kimdir?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Hatay’da eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ‘Mahzen-21operasyonlarında elebaşılığını Süleyman Alev’in yaptığı ‘Alevler’ olarak bilinen göçmen kaçakçılığı organize suç örgütünün çökertildiğini, 13 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Operasyona ilişkin sosyal medya hesabı X’ten bir açıklama yapan Bakan Yerlikaya, şu ifadeleri kullandı:

“Hatay’da eş zamanlı olarak düzenlenen “MAHZEN-21” operasyonunda elebaşılığını Süleyman Alev’in yaptığı “Alevler” olarak bilinen Göçmen Kaçakçılığı Organize Suç Örgütü çökertildi. Operasyonda elebaşının da içerisinde olduğu organize suç örgütü üyesi 13 şüpheli yakalandı.

“Göçmen kaçakçılığı organizatörlerine göz açtırmayacağız”

Aziz Milletimizin Bilmesini İsterim ki; organize suç örgütlerine, göçmen kaçakçılığı organizatörlerine ve çetelere milletimizin duası ve desteğiyle göz açtırmayacağız. Hatay Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde; Hatay İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar sonucu organize suç örgütü üyesi şüphelilerin; Göçmen Kaçakçılığı suçunu örgütlü olarak işledikleri tespit edildi.

Operasyonlar sonucu; 2 adet araca, Ruhsatsız tabancalara ve fişeğe el konuldu. Hatay Altınözü Cumhuriyet Başsavcılığımızı, Göç İdaresi Başkanlığımızı ve operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin.”

Bilgiler gelince sitemiz güncellenecektir.

Kaynak: Haber Merkezi