Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Gençlerbirliği’ni ziyaret etti. Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni dönem için başarı dileklerinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Osman Sungur, “Yoğun geçen seçim maratonunda bizlere de zaman ayırabilmeniz açıkçası bizleri gururlandırdı ve onurlandırdı. Yönetimin ve şahsım adına tekrar hoş geldiniz. Bu yıl kuruluşunun 101. yıl dönümünü kutlayan bu büyük camia, kendisine yapılan iyilikleri hiçbir zaman unutmadı unutmaz da! Kulübümüze vermiş olduğunuz maddi ve manevi desteklerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ankara’nın asırlık çınarı Gençlerbirliği’nin, Ankara ve Ankaralının gönlünde farklı bir yere sahip olduğuna vurgu yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Olağanüstü genel kurulun ardından geçtiğimiz haftalarda göreve başlayan değerli Gençlerbirliği yönetimine başarılar diliyorum. Spora ve kentimizin güzide kulübüne olan desteğimiz her zaman devam edecektir. Süper Lig’de görmeye alıştığımız Gençlerbirliği’nin yeniden ait olduğu yerde göreceğimize inanıyorum. Son haftalarda aldığınız galibiyetler ve yakaladığınız ivme de bunu destekler nitelikte” ifadesinde bulundu. 

Aksaray'da tırla çarpışan otomobildeki aynı aileden 6 kişi yaralandı Aksaray'da tırla çarpışan otomobildeki aynı aileden 6 kişi yaralandı

Ziyaret bitiminde Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Osman Sungur, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a arkasında adı ve soyadının yer aldığı 06 numaralı “Cumhuriyet” formasından takdim etti.  

Kaynak: Oğulcan Balcı