Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV’de hafta içi her gün saat 10’da başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Esrarengiz olayların yer aldığı programda cinayetler aydınlatılıyor, kayıplar bulunuyor. Avukat Rahmi Özkan ve Doktor Şevki Sözen’in katkılarıyla birbirinden ilginç olaylar aydınlatılıyor. Müge Anlı’da 9 Mayıs Perşembe günü neler yaşandı? İşte yanıtı…

8 Mayıs Müge Anlı: Nuran Şahin ve Fetullah Kaya bulundu mu? 8 Mayıs Müge Anlı: Nuran Şahin ve Fetullah Kaya bulundu mu?

Nuran Şahin ve Fetullah Gökmen Kaya'dan bir iz bulundu mu?

Müge Anlı, 2 gün arayla kaybolan Nuran Şahin ve Fetullah Gökmen Kaya'nın arama çalışmalarının son sürat devam ettiğini açıkladı. İki gün önce Fetullah Gökmen Kaya'nın motosikleti bulunmuştu. Motosikletin bulunmasının ardından çember daraldı. Nuran Şahin ve Gökmen Kaya'ya bir adım daha yaklaşıldı. Motosikletin yanında bulunan eldivenin içinde motosikletin ve Gökmen Kaya'nın ev anahtarı olduğu öğrenildi.

Yaser'den haber alınamıyor

22 yaşındaki Yaser Altaş'tan 7 gündür haber alınamıyor. İstanbul Ataşehir'den kaybolan Yaser, ardından bıraktığı not ile intihar endişelerini beraberinde götürdü. Yaser'in abisi ve babası Müge Anlı stüdyolarına Yaser'i aramak için geldi. 

Survivor 121. bölümde eleme adayı kim oldu? 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 121. bölümde eleme adayı kim oldu? 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yaser Altaş

Meryem Nur Demirtaş, 4 kedisi ile birlikte kayboldu

4 kedisi ile ortadan kaybolan Meryem Nur Demirtaş’tan haber alınamıyor. Meryem’in ailesi kızlarının evli 50 yaşındaki bir şahıs tarafından kaçırıldığından şüpheleniyor.

Meryem Nur Demirtaş

Muhabir: Deniz Dalgıç