Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından gözaltına alınarak tutuklanan Dilan-Engin Polat çiftinin ardından mercek altına alınan diğer sosyal medya fenomenlerinden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Tıpkı Polat çifti gibi güzellik merkezi sahibi olan Eylül Öztürk, eşi Barış Kenan Özkan'la ABD'ye kaçtıkları yönündeki iddialara cevap verdi.

Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan'ın, 5 milyon dolarla ABD'ye kaçtıkları, burada 11 ev aldıkları iddia edildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Öztürk, iddiaları yalanladı. Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde? Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar. Veya şu an benimle ilgili herhangi bir şüphe duyan, kuşku duyan takipçim varsa ben desem ki 'O iş öyle değil, böyle' bana inanacak mısınız? inanmayacaksınız. Bütün bu sürece bir bakın. Kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı... Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İnandılar mı? inanmadılar. Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11'e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına 'İddiaya göre' yazıyorlar.

Yapım şirketi, Kızıl Goncalar fragmanını değiştirdi Yapım şirketi, Kızıl Goncalar fragmanını değiştirdi

''Zaman her şeyi gösterir''

Boynumdaki elektronik sigarayı bile soğuk cüzdan ilan ettiler. Göstereyim bakın bu bildiğiniz elektronik sigara. Şu an içeride çekim ekibi var. Bilboardlar için çekime başlayacağız. İçinde bulunduğumuz durumda bir açıklama yapmamın karşılığı yok çünkü cümlenin başında iddiaya göre yazıp ondan sonra da tekneler, yatlar, helikopterler... Bunları da söylediler başka fenomenler için. 'Helikopteri varmış' diyen oldu. Bilmiyorum ki ne demem lazım! Benden ne bekliyorsunuz? Zaman her şeyi gösterir. Benim bu zamana kadar magazinle hiç alakam olmadığını öğrenmiş olmanız gerekiyor. Beni senelerdir takip edenler zaten tanıyorlar. Yalanın sınırı yok! Cümlenin başına iddiaya göre yaz sonra devamına istediğini yaz ben hangi birine cevap vereyim?"