Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV’de hafta içi her gün saat 10’da başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Esrarengiz olayların yer aldığı programda cinayetler aydınlatılıyor, kayıplar bulunuyor. Avukat Rahmi Özkan ve Doktor Şevki Sözen’in katkılarıyla birbirinden ilginç olaylar aydınlatılıyor. Müge Anlı’da 14 Kasım Salı günü neler yaşandı? İşte yanıtı…

13 Kasım Müge Anlı: Kaybının 133. gününde Yusuf Kavuk'tan bir haber alındı mı? Hediye Mısırcı parasını alabildi mi? 13 Kasım Müge Anlı: Kaybının 133. gününde Yusuf Kavuk'tan bir haber alındı mı? Hediye Mısırcı parasını alabildi mi?

Umut Demirer'i kim kaçırdı?

23 yaşında, 2 yıldır Antalya’da yaşayan Umut Demirer’den 6 gündür haber alınamıyordu. Umut’un annesi Yasemin Demirer oğlunu bulmak için Müge Anlı’ya başvurdu. Kanserle mücadele eden anne, 8 Kasım'da kaybolan oğlunun hayatından endişe duyduğunu belirtti. Arkadaşlarıyla birlikte Adana’dan İstanbul'a gittiği aracın önü Niğde'de kesilerek Umut Demirer’in alındığı açıklandı. Aynı aracın içinde seyahat eden arkadaşları Umut'un kaçırıldığı konusunda başvuruda bulunmuş ancak Umut'u kaçıran kişiye dair bir bilgi vermemişler.

Umut'un herhangi bir suç kaydı bulunmuyor. Umut'un arkadaşı Yusuf Bey'in ise bazı suçlardan dolayı kaydı olduğu öğrenildi. Yusuf Bey, yayına bağlanarak, "Bazen ihtiyacımız olduğunda Umut bize yardımcı oluyordu. O bana şoförlük yapıyordu. Ben de ona yardım ediyordum. Yurt parasını ödüyordum. Ankara'ya gidecektik. Seyir halindeyken Umut arabayı Gölcük Kavşağı'na varmadan aracı sağa çekti. Aşağı indi. Ben lavaboya sıkıştı sandım. Ben yarı uyku halindeydim. Bagajdan bir şey alıyordu. O sırada arkadaki aracın arıza halinde olduğunu söyleyen Umut, araca yardım etmek için telefonunu alıp gitti. Polisi aradım ve gri renkli bir Wolkswagen Caddy aracın Umut'u götürdüğünü söyledim" dedi.

Umut Demirer kimdir? Umut Demirer kimdir?

Umut 6 günün ardından bulundu

Umut Demirer dün Müge Anlı’nın yayının ardından bulundu. Müge Anlı, kaçırılan Umut’un bırakıldığının müjdeli haberini anne Yasemin Demirer’e verdi. Anne mutluluğunu paylaşarak, “Dün üzüntüden ağlıyordum. Bugün sevinçten ağlıyorum” dedi. Karakola götürülen Umut’un, orada korkarak ifade vermediği belirtilirken, daha sonra dayısına “Beni Yusuf sanarak kaçırdılar. Sonra annem televizyona çıkınca korkup bıraktılar. Beni soyup fotoğraflarımı çekip, işkence edildi. Ayrıca bana senet imzalattılar” sözleriyle yaşadıklarını anlattığı öğrenildi.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 59. bölümde neler oldu? 60. bölüm fragmanı izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 59. bölümde neler oldu? 60. bölüm fragmanı izle

müge anlı umut

3 aylık damat Efendi Gültaş nereye gitti?

İstanbul’da kaybolan 42 yaşındaki Efendi Gültaş’tan haber alınamıyor.

3 ay önce evlenen Efendi Gültaş, işten geç çıkacağını belirterek kayıplara karıştı. Efendi Gültaş, eşinin evdeki ziynet eşyalarını alıp ortadan kayboldu. Efendi Gültaş, eşinin alyansını, kolyesini, bilekliğini alıp gitti.

Müge Anlı bugün Efendi Gültaş'ın Antalya'da olduğunu açıkladı. 

efendi gültaş

Hediye Mısırcı parasını aldı mı?

54 yaşındaki Hediye Mısırcı dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı'ya başvurdu.

Kendisinden 12 yaş küçük sevgilisi tarafından dolandırıldığını iddia eden Hediye Mısırcı, eşiyle sorun yaşadığı duygusal boşluk döneminde Hayri isimli birine binlerce euro para kaptırdı.

Hayri Bey, nakit tüm parasını vererek, geri kalan borcunu ödeyeceğine dair senet imzaladı.

Selim Yalçınkaya’yı kim öldürdü?

22 yaşındaki Selim Yalçınkaya, Ankara Mamak’taki evinin garajında ölü bulundu. İhanet cinayetine kurban gittiği düşünülen Selim’in kafasına sert bir cisim vurularak öldürüldüğü öğrenildi.

Selim Yalçınkaya kimdir? Selim Yalçınkaya kimdir?

Selim cinayet günü garajın önünde kiminle konuşmuştu?

Selim Yalçınkaya cinayetinde iddianame hazırlandı. Selim’in çocukluk arkadaşı Emre Yaşlar iddianamenin bir numaralı şüphelisi olarak açıklandı. Selim’in öldürüldüğü garajda bulunan sigaranın kime ait olduğu araştırılıyordu. İfadesi alınan Emre Yaşlar, olay günü Selim’in ölü bulunduğu garaja gittiğini fakat korktuğu için bunu söylemediğini itiraf etti.

Selim Yalçınkaya

Yusuf Kavuk bulundu mu?

Bursa’da kaybolan aşçı Yusuf Kavuk'tan 133. gündür bir haber alınamıyor. Yusuf’un sevgilisi olduğu iddia edilen Derya, Yusuf’u Harun isimli biriyle tanıştırdı. Yusuf’un ailesi, Yusuf’un kaybından Harun ve Derya’yı sorumlu tutuyor. Harun’un yanından kaybolan Yusuf hayatta mı? Yusuf, Ramazan isimli arkadaşına Harun’dan tehdit aldığını mı söyledi? Yusuf’un Derya ile sınırları aşan arkadaşlığın sonu ne oldu? 133 gündür kayıplara karışan Yusuf Kavuk, araç mı kiraladı? Yusuf Kavuk kiraladığı araç ile nereye gitti? Yusuf Kavuk ilişki ağının kurbanı mı oldu?