Yargı'nın 24 Mart Pazar günü yayınlanan 88. bölümü ile seyircileri ekrana kilitledi. Yeni bölümü merakla beklenen Yargı'nın 88. bölümünde neler oldu? Yargı'nın 89. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 89. bölüm fragman izle.

22 Nisan Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın ilk yarışmacısı Berfin Gelin'in evi beğenildi mi? 22 Nisan Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın ilk yarışmacısı Berfin Gelin'in evi beğenildi mi?

Yargı 88. bölümde neler oldu?

Eren, yakaladığı bir ipucunun peşinden giderek kızı Tuğçe'ye zarar veren bir adama ulaşmayı başarıyor. Ilgaz emniyettekiler ile birlikte Tuğçe’nin olay yerini bulmuş, detayların peşine düşmüştür. Bulacakları en ufak delil, öğrenecekleri bilgi kırıntıları onları hiç ummadıkları yerlere sürükleyecektir. Özellikle cinayet büro tüm birimleriyle seferberlik halindedir.

Eren’in emniyetten ve olası tüm sıcak gelişmelerden bağı kesilmiştir. Olanca hıncıyla kızının soruşturmasını kendisi paralel bir şekilde yürütmek zorundadır. Kapatılmış tüm kapıların aksine ona yardım için bekleyen ardına kadar açık bir kapı bulur. İsimsiz saldırganların, Eren için bir cisme bürünmesi an meselesidir artık…

Ceylin, Yekta ile birlikte Tuğçe’nin soruşturmasında yer almak istemektedir. Emniyetten bağımsız, kendilerine has bulacakları kaynaklar olayın seyrini değiştirecektir. Tüm bunların yanı sıra, Yekta için İclal’in nefretinin kaynağını öğrenmek ve yüzleşmek hem İclal hem de kendisi için beklenmedik olacaktır.

Ceylin ve Ilgaz ayrı yollardan, güçlerini birleştirerek olayın detaylarına son sürat inmektedirler. Fakat henüz bilmedikleri üçüncü bir yolun da çoktan devreye girdiğidir. Günün sonunda birbirine dolanan tüm yollar, hasta yatağında her şeyden habersiz bekleyen Tuğçe’de birleşecektir.

Yargı 88. bölüm izle

Kaynak: Haber Merkezi