Sezai Hazır kimdir? Sezai Hazır nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Sezai Hazır'ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Sezai Hazır kimdir? Sezai Hazır kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sezai Hazır kimdir?

Sezai Hazır kimdir?

Sezai Hazır, Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Sezai Hazır, özel sektör deneyiminden sonra 1996 yılında, güçlü ortaklıklar temelinde sürdürülebilir kalkınmayı desteklemek amacıyla, teknoloji, girişimcilik ve finansal bilinç alanlarında kapasite geliştirici çalışmalar yapan ve bu konuda topluluk merkezleri kurarak girişimcileri destekleyen Habitat Derneği’nin kuruluşunda yönetim kurulu başkanı olarak yer aldı.

Sezai Hazır ayrıca kurucuları arasında yer aldığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Zeliha Kaman kimdir? Zeliha Kaman kimdir?

1996 – 2002 yılları arasında Birleşmiş Milletler zirvelerinde Türkiye Hükümeti Resmi Heyeti’nde yer alarak, Türkiye’yi temsil etti.

Habitat Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır hayatını kaybetti Habitat Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır hayatını kaybetti

Kaynak: Haber Merkezi