Noah Centineo kimdir? Noah Centineo nereli ve kaç yaşındadır, mesleği ne? Sorularının cevabı merak ediliyor. Noah Centineo kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Noah Centineo kimdir? Sorgulamaları yapılıyor. Noah Centineo biyografisini haberimizde derledik…

Noah Centineo kimdir?

Noah Gregory Centineo, 9 Mayıs 1996'da Miami, Florida'da doğdu. İtalyan ve Hollanda kökenlerine sahiptir. Genç yaşta modellik ve oyunculuk yapmaya başladı.

2009 yılında The Gold Retrievers filmi ile kariyerine başladı. Disney yapımı Shake It Up gençlik dizisinde Monroe rolüne hayat verdi. Centineo'nun en büyük çıkışı, 2018 yapımı Netflix filmi "To All the Boys I've Loved Before" ile gerçekleşti. Bu romantik komedide Peter Kavinsky karakterini canlandırdı.

Ankara'da kumar oynatan iş yeri sahibi hakkında adli işlem yapıldı Ankara'da kumar oynatan iş yeri sahibi hakkında adli işlem yapıldı

Daha sonra "To All the Boys: P.S. I Still Love You" (2020) ve "To All the Boys: Always and Forever" (2021) gibi devam filmlerinde de Peter Kavinsky olarak rol aldı.

Kaynak: Haber merkezi