Mehmet Münir Önel kimdir? Mehmet Münir Önel nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mehmet Münir Önel’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mehmet Münir Önel kimdir? Mehmet Münir Önel kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mehmet Münir Önel’nun biyografisini haberimizde derledik…

Mehmet Münir Önel kimdir?

Mehmet Münir Önel'le ona kötü davrandığı ailesiyle görüştürmediği iddia edilen eşinin yaşadığı eve giden ekip, komşularıyla konuştu. Komşular Mahlike Hanım'ın eşine çok iyi baktığını, kötü birşey duymadıklarını söylediler.

27 Şubat Aslı Hünel ile Gelin Evi: Serpil Gelin kendisine verilen 1 puanı nasıl karşıladı? 27 Şubat Aslı Hünel ile Gelin Evi: Serpil Gelin kendisine verilen 1 puanı nasıl karşıladı?

Eski eş ve ablası 73 yaşındaki Mehmet Münir Öner’in zorla alıkonduğunu iddia etti. Mehmet Münir Öner ve iddiaların odağındaki eşi Bahar Hanım haklarındaki iddiaları reddetti. Mehmet Münir Öner’in eşi Bahar Hanım, “Herkes itiraf arıyor. 2012’de tanıştık. 47 yaşında sandım. Yatak odama kadar kamera taktırdım. Onu dövdüğümü iddia ediyorlar. Ben onu seviyorum. O beni bırakmadığı sürece ben onu bırakmayacağım. Bebek gibi bakacağım” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi