Hadise, devam eden turnesi kapsamında Diyarbakır ve Gaziantep'te sahne aldı. Ünlü popçu, şarkıları ve sahne show'u ile müzikseverleri kendine hayran bıraktı.

Diyarbakır'da Nihan Peker imzalı kırmızı, Gaziantep'te ise Züleyha Kuru tasarımı siyah kostüm tercih eden Hadise, her zamanki gibi stiliyle de adından söz ettirmeyi başardı.

Hadise, Diyarbakır ve Gaziantep performanslarında seyircisine sürpriz yaptı. Ünlü şarkıcı, Diyarbakır'da 'Lorke Lorke' söyleyip, dans ekibiyle halay çekti. Yeni parçacı Hayat Oyunu'nu ise ilk kez Gaziantep'te seslendirdi.

14 Haziran Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın birincisi kim oldu? 14 Haziran Aslı Hünel ile Gelin Evi: Haftanın birincisi kim oldu?

Ünlü isim, sözleri Murat Güneş’e, bestesi Volga Tamöz'e ait yeni şarkısı hakkında duygularını seyircisiyle paylaştı:

‘’Uzun zamandır yüreğimin tam ortasında duran camdan ok sanırım artık yok. Çünkü o kadar iyi anladım ki kazanan yok bu hayat oyununda. Kazanan da kaybediyor aslında.’’

Hadise, "Şarkıda geçen her cümle için ayrı ayrı uzun şeyler söyleyebilirim ama ben Hayat Oyunu'nu her dinlediğimde ne yaşarsak yaşayalım, düne değil yarına bakmamız gerektiğini ve her gecenin bir sabahı olduğunu hatırlıyorum. Ben bu şarkıdan güç alıyorum. Umarım sizin de kalbinize, hayatınızda bir yere dokunur" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi