Ankara Nallıhan'da 25.266 m² tarla mahkemeden satılıktır Ankara Nallıhan'da 25.266 m² tarla mahkemeden satılıktır

Ferhat Epözdemir kimdir? Ferhat Epözdemir nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Ferhat Epözdemir’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ferhat Epözdemir kimdir? Ferhat Epözdemir kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ferhat Epözdemir’in biyografisini haberimizde derledik…

Ferhat Epözdemir kimdir?

1974 yılı Siirt-Baykan doğumludur. Açık Öğretim Fakültesi Yerel Yönetimler mezunudur. Özel Beykent Üniversitesi Borsa-Finans bölümü öğrencisidir. İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Si-Der(Siirt araştırma ve kültür Derneği) tarafından ortaklaşa düzenlenen STK`lar başlıklı, SİVİL TOPLUM VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI konulu eğitim programında akademik kapasite eğitimi almıştır. Çeşitli yöre derneklerinde yöneticilik yaptı.

Bir dönem merkezi Levent`te olan İYD (İstanbul Yaşam derneği) Yönetim kurulu üyeliği ve Genel başkan yardımcılığı yapmıştır.

Tema Vakfı gönüllüsüdür. Halkevleri ve İnsan hakları derneği üyesidir. Gaziosmanpaşa`da kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde, kent Mağdurlarının oluşturduğu Barınma Hakkı Meclis üyesidir. 2009-2014 yılları arasında partisi Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Meclis Üyeliğiliği yaptı. Meclis üyeliği süresince CHP Belediye Meclisi Grup başkan vekilliği yaptı. İnsan Hakları ve Hukuk komisyonlarında görev aldı. 30 mart 2014 yerel seçimlerinde önce partisinden belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Aynı dönemde Cumhuriyet Halk partisinden yeniden Belediye Meclis Üyeliğine aday gösterildi ve seçildi. Yeni dönemde İmar ve Kentsel yenileme komisyonları üyesi olarak siyasi hayatına devam etmektedir. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde CHP 2.bölge İstanbul milletvekili adayıdır. Ferhat Epözdemir evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: Haber Merkezi