TÜGVA Genel Başkanı Beşinci: Bir nesli dinden uzaklaştırmaya çalışıyorlar TÜGVA Genel Başkanı Beşinci: Bir nesli dinden uzaklaştırmaya çalışıyorlar

Gazete Duvar’dan Ceren Bayar’ın haberine göre, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesinden sonra Bahçeli, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır'a imzalı bir köstekli saat hediye etti.

Görüşme öncesi Bahçeli’nin makam odasına kadar Özgür Özel’e eşlik eden Başarır, içinde yelek olan bir takım elbise giymişti. Görüşme devam ederken makam sekretaryasında sohbet eden CHP ve MHP kurmayları arasında Başarır’ın yeleği gündem oldu. MHP’li Meclis Başkanvekili Celal Adan, Başarır’ın yeleğine bir köstekli saatin yakışacağını, Bahçeli’ye, saatlerinden birini Başarır’a hediye etmek üzere danışacağını söyledi.

Görüşmenin bitiminde, üzerinde Devlet Bahçeli imzası olan köstekli saat MHP kurmayları tarafından Başarır’a hediye edildi. CHP kurmayları, kendi aralarında "günün kazananı Ali Mahir Başkan oldu" esprisini yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi