Erdoğan: Koskoca CHP'yi bölücü örgütün güdümündeki DEM'in oyuncağı haline dönüştürenler utansın Erdoğan: Koskoca CHP'yi bölücü örgütün güdümündeki DEM'in oyuncağı haline dönüştürenler utansın

CHP'de dün saat 14.45’te başlayan MYK toplantısı gece saatlerine kadar sürdü. Yüzlerce seçim çevresinde adayların oylandığı toplantı sonrasında bugün belirlenen adayların tam listesi yayınlandı. 2024 CHP MYK'da belirlenen belediye başkan adaylarının tam listesi açıklandı. İşte detaylar..

2024 CHP Belediye Başkan Adayları şöyle;

Listenin Tamamına Buradan Ulaşabilirsiniz..

12.02.2024 TARİHLİ PARTİ MECLİSİ TOPLANTISINDA BELİRLENEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İL

İLÇE

BELDE

ADAY

ADANA

ÇUKUROVA

EMRAH KOZAY

ADANA

SEYHAN

OYA TEKİN

ADANA

YUMURTALIK

ERDİNÇ ALTIOK

ADANA

YÜREĞİR

NURETTİN TANIŞ

ADIYAMAN

MERKEZ

ABDURRAHMAN TUTDERE

ADIYAMAN

GÖLBAŞI

BELÖREN

MURAT ÖZMEN

AFYONKARAHİSAR

EVCİLER

BERRİN UĞURLU

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

DÖĞER

ESER KESKİN

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

GAZLIGÖL

İBRAHİM YILMAZ

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

KAYIHAN

HASAN DENİZ BARLAK

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

YAYLABAĞI

CAFER KOCAER

AĞRI

TUTAK

ZEHRA ÖZTÜRK

ANKARA

AKYURT

FİLİZ GEYGEL

ANKARA

ÇANKAYA

HÜSEYİN CAN GÜNER

ANKARA

ÇUBUK

CAN KADEROĞLU

ANKARA

SİNCAN

VEYSEL ALKAN

ARTVİN

YUSUFELİ

BARIŞ DEMİRCİ

AYDIN

DİDİM

HATİCE GENÇAY

AYDIN

GERMENCİK

BURAK ZENCİRCİ

BALIKESİR

ALTIEYLÜL

HAKAN ŞEHİRLİ

BALIKESİR

BANDIRMA

DURSUN MİRZA

BALIKESİR

EDREMİT

MEHMET ERTAŞ

BALIKESİR

HAVRAN

LEVENT GÖKALP

BALIKESİR

İVRİNDİ

ALİ KUNDAKÇI

BALIKESİR

KARESİ

SERPİL AKGÜL

BALIKESİR

MANYAS

AHMET DURU

BALIKESİR

SAVAŞTEPE

ALİ KOYUNCU

BATMAN

BEŞİRİ

İKİKÖPRÜ

YALÇIN KAYA

BATMAN

GERCÜŞ

KAYAPINAR

ÖMER DERİNTEKİN

BATMAN

KOZLUK

BEKİRHAN

FERHAT SAKIK

BATMAN

KOZLUK

SERVET VARLIK

BATMAN

MERKEZ

BALPINAR

YUSUF BULUT

BİTLİS

AHLAT

BÜLENT KELEŞ

BOLU

GEREDE

BEKİR UZUN

BURSA

GEMLİK

ŞÜKRÜ DEVİREN

BURSA

KESTEL

AKAN AYAZ

BURSA

MUDANYA

DENİZ DALGIÇ

BURSA

NİLÜFER

METİN TUNCEL

ÇANAKKALE

GÖKÇEADA

BÜLENT ECEVİT ATALAY

DENİZLİ

BABADAĞ

FUAT ÜSTÜNDAĞ

DENİZLİ

ÇARDAK

ALİ ALTINER

DENİZLİ

TAVAS

KADİR TATIK

DİYARBAKIR

ERGANİ

CEVDET AKDEMİR

DİYARBAKIR

HAZRO

SERHAT MIZRAK

12.02.2024 TARİHLİ PARTİ MECLİSİ TOPLANTISINDA BELİRLENEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İL

İLÇE

BELDE

ADAY

DİYARBAKIR

KOCAKÖY

VEYSİ KILIÇ

EDİRNE

MERKEZ

ŞÜKRÜ CİRAVOĞLU

ERZİNCAN

MERKEZ

ÇAĞLAYAN

ÇETİN ÇAY

ERZURUM

AZİZİYE

AHMET ULUSOY

ERZURUM

HORASAN

ÇETİN YALÇIN

ERZURUM

İSPİR

ADEM UMUT EFE

ERZURUM

KÖPRÜKÖY

ATİLLA UZUN

ERZURUM

OLUR

FERİDUN KAPLAN

ERZURUM

PALANDÖKEN

CEMAL KOÇAK

ERZURUM

PASİNLER

İLHAMİ ÇİFTÇİ

ERZURUM

TEKMAN

MEHMET OĞUZ

ERZURUM

UZUNDERE

MUSTAFA ÜNALDI

HATAY

HASSA

HÜSEYİN BAĞCI

HATAY

SAMANDAĞ

SÜLEYMAN BEDİR ABACI

IĞDIR

MERKEZ

VOLKAN KAYLAN

IĞDIR

TUZLUCA

CEMAL KURNAZ

ISPARTA

EĞİRDİR

NECATİ SAVAŞ

İSTANBUL

ADALAR

ALİ ERCAN AKPOLAT

İSTANBUL

AVCILAR

UTKU CANER ÇAYKARA

İSTANBUL

BAKIRKÖY

AYŞEGÜL ÖZDEMİR OVALIOĞLU

İSTANBUL

BEYKOZ

ALAATTİN KÖSELER

İSTANBUL

ÇEKMEKÖY

ORHAN ÇERKEZ

İSTANBUL

ESENYURT

ALİ GÖKMEN

İSTANBUL

KADIKÖY

MESUT KÖSEDAĞI

İSTANBUL

KAĞITHANE

TONGUÇ ÇOBAN

İSTANBUL

SARIYER

MUSTAFA OKTAY AKSU

İSTANBUL

ÜMRANİYE

AYKUT ERDOĞDU

İSTANBUL

ZEYTİNBURNU

ONUR SOYTÜRK

KAHRAMANMARAŞ

ÇAĞLAYANCERİT

AHMET TEKEL

KARAMAN

BAŞYAYLA

MEHMET DURAN

KARS

MERKEZ

DiNDAR GÜLTEKİN

KASTAMONU

AĞLI

NERMİN GÜNEY

KASTAMONU

AZDAVAY

MURAT KARABURUK

KASTAMONU

DOĞANYURT

YAKUP ŞENTÜRK

KAYSERİ

BÜYÜKŞEHİR

MURAT MOLU

KIRŞEHİR

AKÇAKENT

MEHMET TOPEL

KIRŞEHİR

MERKEZ

ÖZBAĞ

TEKİN VAR

KİLİS

ELBEYLİ

YILMAZ ÖZKAN

KİLİS

MUSABEYLİ

BİLAL ÖZDEMİR

KOCAELİ

BAŞİSKELE

OSMAN ANIL ACURMAN

KOCAELİ

DİLOVASI

YAKUP TÖRK

KONYA

EMİRGAZİ

ÇAĞDAŞ ÖZGÜR YAKAR

KÜTAHYA

ALTINTAŞ

MAHİR PINAR

KÜTAHYA

GEDİZ

ESKİGEDİZ

ABDURRAHMAN SARI

12.02.2024 TARİHLİ PARTİ MECLİSİ TOPLANTISINDA BELİRLENEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İL

İLÇE

BELDE

ADAY

KÜTAHYA

GEDİZ

GÖKLER

MEHMET ÖZBEK

KÜTAHYA

GEDİZ

YENİKENT

MUAMMER AKDEMİR

KÜTAHYA

HİSARCIK

MUSTAFA AKPINAR

KÜTAHYA

SİMAV

AKDAĞ

HÜSNE AKSU

KÜTAHYA

SİMAV

KUŞU

MÜŞİDE SEVİL TEKE

MALATYA

BÜYÜKŞEHİR

VELİ AĞBABA

MALATYA

KALE

SALİH ÇİÇEK

MALATYA

YEŞİLYURT

ALPER GÜRSOY

MARDİN

KIZILTEPE

MEHMET EMİN AYDIN

MERSİN

AKDENİZ

NESİBE TEKER HAZİM

NEVŞEHİR

MERKEZ

NAR

MUSTAFA YURTBİLİR

ORDU

BÜYÜKŞEHİR

ZEKAİ SANA

ORDU

AKKUŞ

BAYRAM GÖRÜR

ORDU

ÇATALPINAR

EMİN EKİN

ORDU

ÇAYBAŞI

İSA YURT

ORDU

GÖLKÖY

MUSTAFA KARAAHMETOĞLU

ORDU

KORGAN

HAKAN BAYIR

SAKARYA

AKYAZI

HAYRETTİN SEZGİN

SAKARYA

KARASU

UĞUR BÜYÜK

SAKARYA

SÖĞÜTLÜ

ERTEKİN SARI

SAMSUN

HAVZA

ERTAŞ ÇOBAN

SİNOP

DURAĞAN

MUSTAFA EKER

SİVAS

DİVRİĞİ

CİHAN DENİZ AKBAŞ

SİVAS

ULAŞ

İSMAİL SIRATAŞ

ŞANLIURFA

EYYÜBİYE

HALİL KARAKEÇİLİ

ŞANLIURFA

HİLVAN

MEHMET CELAL AVCI

TEKİRDAĞ

ÇORLU

AHMET SARIKURT

TEKİRDAĞ

ERGENE

RASİM YÜKSEL

TEKİRDAĞ

KAPAKLI

İRFAN MANDALI

TEKİRDAĞ

SARAY

ABDULLAH TAŞYASAN

TOKAT

TURHAL

MEHMET ERDEM VURAL

TRABZON

ARAKLI

OSMAN DİLBER

TRABZON

ARSİN

HASAN SUNGUR

TRABZON

OF

HALİL SARAL

TRABZON

TONYA

ALİ TOKGÖZ

TUNCELİ

PERTEK

İSMAİL ARSLAN

ZONGULDAK

KİLİMLİ

GELİK

BURHAN SEZGİN