Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV’de hafta içi her gün saat 10’da başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Esrarengiz olayların yer aldığı programda cinayetler aydınlatılıyor, kayıplar bulunuyor. Avukat Rahmi Özkan ve Doktor Şevki Sözen’in katkılarıyla birbirinden ilginç olaylar aydınlatılıyor. Müge Anlı’da 13 Şubat Salı günü neler yaşandı? İşte yanıtı…

12 Şubat Müge Anlı: Gökhan Tombak cinayeti aydınlatıldı mı? 19 yıldır kayıp olan Gamze hayatta mı? 12 Şubat Müge Anlı: Gökhan Tombak cinayeti aydınlatıldı mı? 19 yıldır kayıp olan Gamze hayatta mı?

19 yıl önce kaybolan Gamze yaşıyor mu?

Gamze Gündoğdu'dan 19 yıldır haber alınamıyor. 2004 yılında kaybolduğunda 2 yaşında olan Gamze'nin anne ve babası kızlarını aramak için Müge Anlı'ya başvurdu. Kızlarının kaçırıldığını söyleyen anne baba, kızlarına kavuşmak istiyor. Acılı baba, yengesi Gülbani Gündoğdu'dan şüphelendiğini belirterek, "Yengemin sevgilisi Mecit isimli kişiden şüpheleniyorum. Gülbani, 'Sana öyle bir acı yaşatacağım ki unutamayacaksınız' dedi. Parkın önünden geçerken içimiz acıyor" diye konuştu.

Ordu’da kuzeni ile birlikte kapı önünde oynarken kaçırılan Gamze birine evlatlık mı verildi? Gamze’yi kaçırdığı iddia edilen Gülbani Hanım bugün canlı yayına katıldı. Kendisinin Gamze’nin kaybı ile ilgisi olmadığı açıklayan Gülbani Hanım, “Mecit'in üfürükçüyle ne işi varmış? Mecit kendisi çocuğu kaybetti. Kendisi çocuğu çıkarsın” açıklamasında bulundu.

O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya'nın son hali şaşırttı O Ses Türkiye şampiyonu Emre Sertkaya'nın son hali şaşırttı

Yayına bağlanan Mecit Bey ise, "Gülbani ile benim ilişkimi herkes biliyor. Benim 4 tane çocuğum vardı. Gülbani'yi yatıracak yerim yoktu. Gülbani ile gönül ilişkim vardı. Benimle rahat buluşmak için beni eşi Muharrem ile tanıştırmıştı. Ben Muharrem'in namusuna bakmadım. Gülbani beni çağırdığı zaman gidiyordum. Gülbani beni içeri alıyordu. Kimse de beni neden içeri aldığını sormuyordu. Adam benim oraya gidip gelmemi hazmedemedi. Arkamdan kurşun attı. araca saçma dokunmuş. Benim kızımla yaşıt Gülbani'nin kızı vardı. Kaçıracak olsam onun kızını kaçırırdım. O çocuk kaybolmasaydı biz Gülbani bana gelecekti. Yuvamızı dağıtacaktık. Halil İbrahim denen çocuk benim yeğenimin çocuğu. Çocuk kaçıracak kapasite yok. Gülbani Ordu'dan 180 metrekare daire aldı. Gülbani'nin onu alacak gücü yoktu. Çocuğu Gülbani ve amcası üfürükçü cafer kaybetti. Bence çocuk yaşıyor" diye konuştu. 

Annesi, Gamze'nin teyzelerine benzediğini söyledi.

Gülbani Gündoğdu Gamze Gündoğdu Müge Anlı

Bedriye Kılıç cinayetinde karar çıktı mı?

Eşi ve kayınpederinin sanık koltuğunda olduğu Bedriye Kılıç cinayeti davasının bugün ilk duruşması görülecek. Tayfur, 3 çocuğunun annesi eşi Bedriye Kılıç’ı öldürdüğünü itiraf etmişti.

Zeynep Büber ve çocukları İstanbul'da görüldü

Zeynep Büber ve çocukları İstanbul Üsküdar'da görüldü. Müge Anlı'ya yapılan ihbar doğrultusunda Müge Anlı'nın ekibi Zeynep Hanım ve çocuklarını Mihriban Sultan Camii'nin yakınlarında aradı. Kendisinde 29 gündür haber alınamayan Zeynep, Müge Anlı ve ekibine ulaşarak "Kocam beni arıyormuş. Ali'nin ölüm tehtidinden korkup akrabalarımın yanına sığındım. Uzaklaştırma kararı aldım. Beni aramasın" dedi.

Ali Bey, "Benim gayem çocuklarımın ve eşimin sağlıklı ve sıhhatli olması. 9 yıllık evliliğimde eşime rahatsızlık vermedim. Sinirle ağzımdan bazı şeyler çıktı. Sinirle bağırdım çağırdım ama çok üzerime geldi. Onlar kızgınlık anında söylediğim şeyler. Maddi açıdan sıkışık durumdaydım" diye konuştu. 

15 yaşındaki Şevin kayıp

15 yaşındaki Şevin Çıtak, Bağcılar'dan kayboldu. Anneannesine gideceğini söyleyerek evden kaybolan Şevin, sadece otobüs kartıyla evden çıktı. Ailesi Şevin'in sevgilisi olmadığını, ancak sosyal medyadan biriyle tanışıp gitmiş olabileceğinden şüpheleniliyor.

Şevin Çıtak Kayıp