Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV’de hafta içi her gün saat 10’da başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile izleyici karşısına çıkıyor. Esrarengiz olayların yer aldığı programda cinayetler aydınlatılıyor, kayıplar bulunuyor. Avukat Rahmi Özkan ve Doktor Şevki Sözen’in katkılarıyla birbirinden ilginç olaylar aydınlatılıyor. Müge Anlı’da 12 Şubat Pazartesi günü neler yaşandı? İşte yanıtı…

9 Şubat Müge Anlı: Ümmü Yıldırım bulundu mu? 9 Şubat Müge Anlı: Ümmü Yıldırım bulundu mu?

Kızılcık Şerbeti 52. Bölüm full izle, Kızılcık Şerbeti 53. bölüm fragman izle Kızılcık Şerbeti 52. Bölüm full izle, Kızılcık Şerbeti 53. bölüm fragman izle

Tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı

Müge Anlı, hayırseverlerin desteği ile Türkiye'nin her yerine akülü ve tekerlekli sandalye ulaştırmaya devam ediyor. Kendilerine ve yakınlarına tekerlekli ve akülü sandalye isteyenlerin sesine kulak veren Müge Anlı, tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

3 kayıp bulundu

Müge Anlı, Cuma günü açıkladığı 3 kaybı bulduğunu açıkladı. 16 yaşındaki genç kız, Müge Anlı'nın yayınının ardından bulundu. Saç düzelştiricisi ve takı kutusuyla ortadan kaybolmuştu. Arkadaşıyla birlikte kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen küçük kızı Müge Anlı buldu.  

Alışverişe gideceğini söyleyip ortadan kaybolan 21 yaşındaki İkbal de bulundu. İkbal, polise verdiği ifadede "Ailemle yaşadığım bir sıkıntıdan dolayı evden kaçtım. Ailemle görüşmek istemiyorum. Benim nerede olduğumu herkes biliyor. Kimsenin yanında değilim" dedi.

Emre Çapan da bulundu. Annesi, oğlunu korku ve endişe içinde arıyordu. Kaybının 35. gününde bulunan Emre, ailesiyle görüşmek istemedi.

46 yaşındaki kadın ve çocukları ile birlikte kayıp

46 yaşındaki Zeynep Büber ve iki çocuğuna 28 gündür ulaşılamıyor. Kendisini aramak için babası ve eşi Müge Anlı'nın kapısını çaldı.

Eşini psikolojik bir rahatsızlık geçirdiği için Amerika'dan Türkiye'ye getirdiğini açıklayan eş, Zeynep Hanım ve çocukları için endişe ediyor.

Kocaeli İzmit'ten kaybolan Zeynep Hanım, Umre'ye gideceğini ve grup kurduğunu söylemiş. Zeynep Hanım'ın kocası, eşiyle kavga ettiğini söyledi.

Zeynep Hanım'ın kocası eşine seslenerek, "Biz severek evlendik. Zeynep lütfen böyle yapma. 9 yıllık evliliğimde sana hiç zarar vermedim. Çocuklarımın ve senin hayatından endişeleniyorum" ifadelerini kullandı.

Zeynep Büber

Gamze Gündoğdu 19 yıldır kayıp

Gamze Gündoğdu'dan 19 yıldır haber alınamıyor. 2004 yılında kaybolduğunda 2 yaşında olan Gamze'nin anne ve babası kızlarını aramak için Müge Anlı'ya başvurdu. Kızlarının kaçırıldığını söyleyen anne baba, kızlarına kavuşmak istiyor. Acılı baba, yengesinden şüphelendiğini beirterek "Yengemin sevgilisi Mecit isimli kişiden şüpheleniyorum. Gülbane, 'Sana öyle bir acı yaşatacağım ki unutamayacaksınız' dedi. Parkın önünden geçerken içimiz acıyor" diye konuştu.

Gamze Gündoğdu